Refleksoloogia teraapia mõju on individuaalne ja sõltub üldisest terviseseisundist ning terapeudi ja teraapia kliendi koostööst. Teraapia võib olla uus kogemus enese tundmaõppimisel või anda uusi ideid tervise taastamiseks ja tervena elamiseks.

Loe mõnda teraapias käinute kogemust.  Kui soovid täpsemat infot refleksoloogia võimaluste või sulle sobivuse kohta, saad oma küsimused esitada allpool toodud vormil.

  
"Kuulsin refleksoloogia kohta oma emalt, kes ise teraapiates korduvalt käinud oli ja väga soovitas proovida, eriti veel sellepärast, et mul on skolioos ja sellest tingituna pinged selja ühes pooles, tavaliselt just pärast sportimist. Kuna ma sporti ja üleüldse liikumist väga armastan ja see on osa minu igapäevast, siis otsustasin konkreetselt just selle probleemiga refleksoloogiasse tulla.
Mingeid ootusi mul ei olnud, olin lihtsalt avatud protsessile, sest mul ei olnud ka midagi kaotada. Käisin neljas teraapiaseansis ja julgen öelda, et lisaks reaalsetele muutustele seljas (pinge vähenemine ja selja tasakaalustumine), sain ka palju teadlikumaks kuidas ise oma selga ja laiemalt keha ning tervist toetada saan. Lisaks sain Marvelt nõuandeid harjutuste osas, mida selja tugevdamiseks ja lõõgastamiseks korrapäraselt teha võiksin, et säilitada teraapias saavutatud tulemused.
Pean ka ära mainima, et teraapia ise on pigem lõõgastav kogemus, kus sa oled päriselt oma kehas kohal ja seda tunnetad, mis juba iseenesest aitab sul sellega parema kontakti luua ja õppida seda kuulama. Olen Marvele väga tänulik pühendumuse ja professionaalsuse eest ning kõigi soovituste eest, mille kindlasti endaga kaasa võtan."
Gerda

"Refleksoloogia teraapiate käigus olen üha enam mõistnud, et energia on see, mis annab kehale elu. Kui energia liigub nii nagu see on loodud liikuma, toimivad keha, vaim ja meel tasakaalus. Kui energia blokeerub, kaob kehast varsti ka tasakaal ning ilmnevad valu, stress, väsimus ja kõik see muu, mida me oma ellu ei soovi. Selleks, et keha kadunud tasakaalu uuesti leida ja iseennast tervendama hakata vajame mõnikord välist abi ja juhatust. Mina leidsin sellise abi Marve poolt suure pühendumisega läbi viidud refleksoloogia teraapiatest, mis lisaks füüsilise keha tervenemisele on aidanud vabaneda mittevajalikest emotsioonidest, muutnud minu mõttemustreid ning eluviisi tervikuna. Aitäh Sulle Marve, et oled aidanud taibata ja mõista probleemide põhjusi ning pakkunud inspiratsiooni lahenduste leidmise teekonnal."
Romet

"Istuvast tööst ja mõnevõrra ühekülgsest liikumisest tekkinud pingeid ülaseljas on refleksoloogia teraapia selgelt ravinud. Iga sessioon eraldi on mõjunud lõõgastavalt ja üldist meeleolu rahustavalt, mis on kestnud tuntavalt veel mitu päeva. Lisaks on Marve antud suunised aidanud teha muudatusi eluviisides ning motiveerinud otsima ka omapoolseid abinõusid elurütmi ja harjumuste parandamiseks, et teraapia positiivne mõju säiliks. Kõik see kokku on aidanud mind väga palju paremuse poole ning olen Marvele selle eest äärmiselt tänulik"
Jüri

"Minu ootused refleksoloogia teraapiale oli tunnetada kehas neid blokeeringuid ja piirkondi, millele pean rohkem tähelepanu pöörama. Teraapia stimuleeris immuunsüsteemi ja kiirendas ainevahetust, võimaldas saada enda kohta rohkem infot ning aitas leida probleemide põhjusi, et teadlikumalt endaga tegeleda. Peale seanssi oli alati hea ja lõdvestunud enesetunne, paranes une kvaliteet. Aitäh Sulle, Marve!
                                                   Irja

Küsi lisa või registreeri konsultatsiooni või teraapiasse:

Email again: