Refleksoloogia teraapia mõju on individuaalne ja sõltub üldisest terviseseisundist ning terapeudi ja teraapia kliendi koostööst. Teraapia võib olla uus kogemus enese tundmaõppimisel või anda uusi ideid tervise taastamiseks ja tervena elamiseks.

Loe teraapias käinute kogemusi ja jaga enda omi.  Kui soovid täpsemat infot refleksoloogia võimaluste või sulle sobivuse kohta, saad oma küsimused esitada täites allpool toodud vormi.
"Refleksoloogia teraapiate käigus olen ühe enam mõistnud, et energia on see, mis annab kehale elu. Kui energia liigub nii nagu see on loodud liikuma, toimivad keha, vaim ja meel tasakaalus. Kui energia blokeerub, kaob kehast varsti ka tasakaal ning ilmnevad valu, stress, väsimus ja kõik see muu, mida me oma ellu ei soovi. Selleks, et keha kadunud tasakaalu uuesti leida ja iseennast tervendama hakata vajame mõnikord välist abi ja juhatust. Mina leidsin sellise abi Marve poolt suure pühendumisega läbi viidud refleksoloogia teraapiatest, mis lisaks füüsilise keha tervenemisele on aidanud vabaneda mittevajalikest emotsioonidest, muutnud minu mõttemustreid ning eluviisi tervikuna. Aitäh Sulle Marve, et oled aidanud taibata ja mõista probleemide põhjusi ning pakkunud inspiratsiooni lahenduste leidmise teekonnal."
Romet
                


Kirjuta siia oma küsimus või tagasiside refleksoloogia teraapia kohta:
Email again: