• Istud palju või on sinu töö või tegevus seotud mingi kindla sundasendiga?
 • Tunned pingeid või valu kehas, emotsionaalset või vaimset pinget või stressi?
 • Tahaksid välja kohustuste ja kiirustamise rattast?
 • Oled väsinud, tunned energiapuudust?
 • Tahaksid paremat kontakti oma kehaga?

Oled oodatud ühinema teraapiliste joogatundidega (nii online kui kontakt-tunnid), kus saad:

 •     leevendada ja vabastada seljapiirkonna ja kogu keha pingeid
 •     eemalduda igapäevastest emotsionaalsetest pingetest ja stressist
 •     tunda ennast oma kehas kohalolevana, energilisemana, kergema ja vabamana
 •     saada teadmisi ja oskusi, kuidas olla rahulikum, maandatum, keskendunum ja elusam – kokkuvõttes rohkem                 sina ise

Regulaarselt joogatundides osalejad leiavad, et:

    "Sellist füüsiliselt ja vaimselt vabastavat enesetunnet ma mujalt ei leia.  Saan tundidest alati hea tunde, lõõgas           tun nii kehaliselt kui vaimselt." (Eve)

 " ..istuvale tööle suurepärane vaheldus ja aitab kinni istutud lihased uuesti pikaks venitada ja tunnist lahkudes on  kergem" et mitte öelda hõljuvam olla." (Nele)

 "Minu keha on muutunud tänu joogale palju liikuvamaks. Hingeliselt ja vaimselt olen muutunud rahulikumaks,         suudan üha enam tunnetada oma sisemist vaikust." (Tiiu)

Loe veel tundides osalejate kogemusi ja tagasisidet.


Teraapilised joogatunnid selja ja kogu keha pingete vabastamiseks, keha ja meele tasakaalustamiseks toimuvad septembrist kuni mai lõpuni esmaspäeviti kell 17.00 - 18.15 Tallinnas Päiksetoas aadressil Pärnu mnt 6 (Laste Maailma maja) ja online ülekannetena.
Praegu on joogatundides vaheaeg, kuid maikuu joogatundide salvestusi saab endale sotada ja järelvaadata kuni uue hooaja alguseni septembris.
Kui soovime hoolitseda oma keha ja hinge eest eest, siis peame arvestama sellega, et nii emotsionaalsed pinged, sundasendid kui vähene liikumine tekitavad kehas lihaspingeid, mis kogunedes võivad muutuda jäikuseks ja valuks. Kogunenud pinged või läbipõetud haigused takistavad ka energia vaba liikumist, mistõttu võime tunda väsimust, energia- ja motivatsioonipuudust. Selle vältimiseks on hea pingeid regulaarselt vabastada selga ja keha venitades, sirutades ja lõdvestades kooskõlastatult hingamisega. Keskendudes teadlikult hingamisele, oma keha tunnetamisele ja liikumisele jätame kõrvale pingeid tekitavad harjumuslikud mõtted ja emotsioonid, lubame endal lõdvestuda ja tasapisi pingetest vabaneda. Iga vabastatud pinge toob meid lähemale iseendale e rahulolule ja armastusele.

Joogatunnid on üles ehitatud ühtse tervikuna, mis kokkuvõttes mõjub kehale ja meelele tasakaalustavalt. Alustame keskendumisest ning selja ja lülisamba venitamisest. Teeme erineva raskusastmega selja ja kogu keha pingeid vabastavaid ning keha ja meelt tasakaalustavaid harjutusi ja asendeid ning hingamisharjutusi e pranayama`sid paremaks keskendumiseks ning lõdvestumiseks. Tunni lõpetab põhjalik kogu keha lõdvestus.

Tunnid sobivad nii neile, kes on joogaga juba tutvust teinud, kui ka algajatele. Oluline on teadlik oma kehaga parema kontakti saamine, mitte täiuslik asendite tegemine. Valida saab nii lihtsamate kui rohkem väljakutset pakkuvate harjutuste variantide hulgast, mis regulaarsel praktiseerimisel vabastavad keha ja meele liigsetest pingetest ning mille hulgast võid leida ka harjutusi, mida soovid iga päev enda heaks teha. 

Tunnid on üles ehitatud kogu keha tasakaalustavalt, kuid maikuus pühendusime igas tunnis veidi enam pingete vabastamisele ja energia liikumisele järgmistes keha piirkondades:

6. mai: ülaselg ja rindkere

13. mai: kael, õlad ja käed

20.mai: alakeha ja alaselg, jalad

27. mai: harjutuste seeriad kogu keha jaoks

Kui oled huvitatud nendest harjutustest, saad vastava tunni salvestuse endale tellida. kui kirjutad marve.allik@gmail.com või täidad alloleva vormi. 

Juhendaja: Marve Allik
Tundidesse registreerimine ja lisainfo
: marve.allik@gmail.com, tel +372 5392 6136

Osaluspanus:    

Kontakt-tunnid:
1 joogatund 15 eurot
kalendrikuu ettemaksuna 50 eurot, kui kuus on 4 joogatundi; 63 eurot, kui kuus on 5 joogatundi; 

Online tunnid:
1 joogatund 12 eurot, 
kalendrikuu 36 eurot kui kuus on 4 joogatundi; 45 eurot, kui kuus on 5 joogatundi; 

Tasuda saab ülekandega kontole LHV, EE067700771002706453 (saaja: OÜ Ravum, selgitus: “jooga”) ja Stebby   platvormi kaudu (Marve Allik Jooga) või sularahas kohapeal.

 
Joogatunnis osalemiseks või tundidega ühinemiseks                                                                                                                                    
 • kanna osalustasu kontole LHV, EE067700771002706453 (saaja: OÜ Ravum, selgitus: “jooga”) või osta pilet Stebby platvormi kaudu (konto: Marve Allik jooga); kontakt-tunnis saab maksta ka sularahas kohapeal; 
 • kontakt-tundi või tundidesse registreerimiseks saada sõnum alloleval vormil või e-mailile marve.allik@gmail.com, et saada täpsem info Päiksetuppa tuleku ja tunnis osalemise kohta; 
 • online tunniga ühinemiseks saada e-mail aadressile marve.allik@gmail.com või sõnum alloleval vormil, kus märgi ära, millis(t)e kuupäeva(de) tunnis või tundides osaleda soovid. Kui tasud Stebby kaudu, lisa ka pileti number;
 • võta kaasa või pane selga mugavad riided ning tule joogatundi Päiksetuppa (Pärnu mnt 6) mitte varem kui 15 minutit enne tunni algust;
 • Youtube´i lingi online tunniga ühinemiseks saadan sinu meilile 15-5 minutit enne Youtube otseülekande algust. Igaks tunniks saadan uue lingi, mida saab kasutada ka tunni järelvaatamiseks kahe nädala jooksul.

Registreeri tundi, telli joogatunni salvestus või küsi lisainfot:

Email again: