Restart - joogavideo

Kui soovid
  • äratada hommikul keha, panna energia liikuma ning alustada päeva rahulikult ärksana
  • vaimselt ja füüsiliselt lõõgastuda tööpäeva keskel või pärast tööpäeva lõppu
  • tulla välja töörutiinist ja -mõtetest
  • teha kehale ja vaimule restart ja siis värskena oma päeva jätkata

saad seda teha 45 minuti pikkuse joogavideo järgi. 

Video sisaldab harjutusi, mis vabastavad pingetest ja lõõgastavad keha, panevad liikuma energia ja soodustavad ärksat olekut ja keskendumist. Harjutusi tehakse sünkroonis teadliku ja vaba hingamisega ilma liigselt pingutamata. Joogaharjutused lõpetab põhjalik kogu keha lõdvestus ning keskendumist ja ärksust soodustav hingamisharjutus.

Joogavideo ülesehitus on koostatud ühtse tervikuna, et tasakaalustada pingutust ja venitust, keskendumist ja lõdvestust, kuid harjutusi võib teha ka eraldi millal iganes.

Harjutused sobivad ka neile, kes ei ole kunagi varem joogaga kokku puutunud, ning nende tegemiseks ei ole vaja mingeid eeldusi.
Juurdepääsuks videole kanna palun 10 eurot kontole LHV, EE067700771002706453 (saaja: OÜ Ravum, selgitus: “jooga”)  või osta pilet sporditoetuste süsteemi Stebby  kaudu (konto: Marve Allik – Jooga. Vt Teraapilised joogatunnid > jooga videod) ning saada sõnum alloleval vormil või e-kiri aadressile marve.allik@gmail.com, et saaksin vastuseks saata lingi, millelt video alla laadida.

Küsi lisa või telli video:

Email again: